Java Architekt

Moorgate

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • Tworzenie Architektury nowej aplikacji opartej o mikro-serwisy
  • Projektowanie i nadzór nad implementacją i wdrożeniem architektury systemu
  • Współpraca w ramach zespołów SCRUM’owych i pełnienie roli lidera technicznego
  • Uczestniczenie w implementacji trudniejszych częściach kodu

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w roli architekta aplikacji opartej o mikro-serwisy
  • Bardzo dobra znajomość języka Java (v.8), JEE, Spring (Boot, Cloud), Apache Messos, Docker, Netflix, Eureka, Jenkins, Hibernate, AngularJS, REST
  • Doświadczenie z SQL i wiedza z zasad projektowania baz danych
  • Znajomość Continuous Integration/Continuous Delivery
  • Doświadczenie w pracy w zespołach SCRUM’owych
  • Umiejętności komunikacyjne

Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczną formę zatrudnienie w zależności od preferencji (umowa o pracę lub b2b)
  • Pakiet benefitów
  • Udział w ciekawym projekcie z wykorzystaniem najnowszych technologii

Prezentacja firmy

Moorgate to firma rekrutacyjna świadcząca usługi adresowane do klientów,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy