Java Application Architect

Hays Poland

Łódź, łódzkie

Hays Poland

Łódź
Łódź
NR REF.: 1108685

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. Dla naszego Klienta – lidera w sektorze bankowości – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Łódź
Stosunek pracy: Współpraca B2B (kontrakt via Hays)

Zadania:
  • Projekt dotyczy stworzenie prototypu i architektury dla aplikacji webowej,
  • rozszerzanie wiedzy ogólnej o technologii wśród developerów w teamie/firmie,
  • prowadzenie rozmów z ekspertami od obecnych aplikacji (funkcjonalność, techniczna przebudowa aplikacji, aktualizacja).
Wymagania:
  • JEE5/JEE6,
  • Java,
  • Spring,
  • PL/SQL,
  • Oracle,
  • UML
  • Angielski - B2/C1, komunikacja z Klientem docelowym w języku angielskim.
Oferujemy:
  • przyjazną atmosferę, w ambitnym zespole – z perspektywami rozwoju,
  • Prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland