Java/AngularJS Developer 650-850 PLN p/d

Grupa Most Wanted! Sp. z o.o.

WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Nasz Klient, jest firmą zajmującą się wynajęciem konsultantów IT do największych koncernów z branży bankowej, ubezpieczeniowej i telekomunikacyjnej.

Do projektu dla zagranicznego Klienta, poszukuje osób zainteresowanych pracą na w/w stanowisku.

OFERTA:

  • Wynagrodzenie na poziomie 650-850 PLN/dzień
  • Praca u nas w biurze w projekcie dla zagranicznego klienta
  • Laptop + IntelliJ
  • Możliwość udziału w programie MultiSport i wykupienia prywatnej opieki medycznej.

OCZEKIWANIA:

  • AngularJS, jQuery, Json
  • JavaScript, HTML5, CSS3
  • Hibernate, Spring, WebService
  • Angielski
  • Mile widziane doświadczenie w PhoneGap.

Prezentacja firmy

Grupa Most Wanted! od 1998r. jest liderem w zakresie rekrutacji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy