J. Niemiecki - Specjalista ds Obsługi Klienta

Adore Sp. z o.o.

Warszawa, 03-982, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja, o wysokich standardach etycznych, zajmująca się wsparciem procesów biznesowych dla swoich klientów. Firma inwestuje w rozwój pracowników, zapewniając im przyjazne środowisko pracy, stabilność finansową oraz liczne szkolenia. W szeregach firmy można spotkać np. wielu absolwentów lingwistyki, jak i innych pasjonatów języków obcych, pragnących rozwijać się zawodowo w międzynarodowym środowisku organizacji. Aktualnie właśnie dla nich szukamy:

Specjalista ds. Obsługi Klienta (j. niemiecki)

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: SOK/08/2014

Zakres obowiązków:

Doradztwo klientom niemieckojęzycznym oraz wsparcie mailowe użytkowników największej na świecie witryny aukcyjnej poprzez przede wszystkim rozpatrywanie składanych reklamacji i udzielanie stosownych odpowiedzi.

Oferujemy:

- Umowa o pracę (lub zlecenie dla studentów) z atrakcyjnymi warunkami wynagrodzenia

- Praca w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym

- Pełne wdrożenie w specyfikę pracy i zakres obowiązków

- Wzrost wraz z organizacją (realne możliwości awansu wewnątrz struktury firmy - pionowe lub poziome)

- Stabilne zatrudnienie w nowoczesnych strukturach firmy

- Elastyczny grafik (praca zmianowa, projekt czynny między 8-22, min. 4 h dziennie, max. 10 h dziennie)

- Dogodna lokalizacja - Mokotów

Wymagania

Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w piśmie (B2/ C1)

Umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze

Dobra znajomość pakietu Office

Dyspozycyjność (przez okres 4 tygodni trwają szkolenia w ramach pracy od pon. do pt między 8:00-16:00 lub 9:00-17:00, po szkoleniach samodzielna praca, możliwość umawiania zmian od pon do niedzieli między 8-22.00)

Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

 Numer licencji: 8736

Prezentacja firmy

„Łączenie wiedzy doświadczenia i zrozumienia potrzeb wszystkich p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa