In Temporis Polska Sp. z o.o.

Izoler warsztatowy

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: okolice Metz (Francja)

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Własna działalność

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji

Aktualnie, dla naszego klienta, prowadzimy proces rekrutacji na stanowisko:

IZOLER WARSZTATOWY

Opis stanowiska:
- Wycinanie elementów z blach przeznaczonych na rurociągi, zbiorniki, kotły na podstawie rysunku technicznego;
- Obsługa zgniatarki, obcinarki, nożyc blacharskich, wkrętarki itp.;
- Praca w warsztacie i ewentualne poprawki wcześniej wykonanych elementów na budowie.

Wymagania:
- Doświadczenie na stanowisku Izolera pracującego na warsztacie – warunek konieczny;
- Umiejętność pracy z materiałami izolerskimi;
- Znajomość rysunku technicznego;
- Dyspozycyjność do szybkiego podjęcia zatrudnienia;
- Mile widziany certyfikat SCC/VCA;
- Mile widziane auto dyspozycyjne na wyjazd;
- Mile widziana komunikatywna znajomość języka francuskiego.

Oferujemy:
- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
- Możliwość długotrwałej współpracy;
- Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem i zakwaterowaniem.

Oferta pracy tymczasowej.
Licencja Agencji 1954.
Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.