IZOLER RUR CIEPŁOWNICZYCH NA BUDOWACH

IPF GROUP S.A.

FRANCJA, zagranica

Opis stanowiska pracy

Doświadczenie przy budowie sieci ciepłowniczych minimum 4 lata - WYMÓG KONIECZNY - PROSZĘ NIE APLIKOWAĆ BEZ TAKIEGO DOŚWIADCZENIA

-2100 euro netto miesięcznie na umowie o pracę FR
-zapewniony dojazd ( pokrywamy koszty dojazdu do -Francji ,samolot , autokar ,własny samochód-umowa na amortyzacje i kilometrówkę)
-mieszkanie z internetem gratis ( jeżeli nie ma ,zwracamy koszty zakupu )
-dodatki na dzieci, socjal,ubezpieczenie
-stabilna praca na dłuższy okres czas
-możliwe zaliczki 2 razy w miesiącu
-43 godziny tygodniowo

Wymagania

MIN 4 lata doświadczenia przy budowie sieci ciepłowniczych w miastach , na budowach.
-komunikatywny Angielski
-mile widziany Francuski ( wyższa stawka

Izolowanie łączeń rur po spawaniu z użyciem palnika i samozaciskowych muf.

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie