IT User Administrator

Workforce Logiq

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zerochaos dla Międzynarodowego Banku poszukuje osób na stanowisko

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• Udzielanie dostępów użytkownikom końcowym (domeny, aplikacje)

• Wykonywanie zadań z zakresu administracji użytkownika w odniesieniu do procesów oraz procedur

• Wsparcie użytkowników końcowych oraz koncentracja na ich zadowoleniu

• Aktywne uczestniczenie w tworzeniu i definiowaniu procedur oraz dzielenie się wiedzą z zespołem

Wymagania

Idealny Kandydat:

• Ma zdolności komunikacyjne

• Potrafi wytłumaczyć techniczny problem w nie techniczny sposób (również w języku angielskim)

• Radzi sobie w stale zmieniającym się otoczeniu, pod presją czasu oraz potrafi ustalać priorytety

• Jest zorientowany na wynik oraz jest zdolny do samodzielnej pracy z określonymi problemami technicznymi

• Zna doskonale język angielski (w mowie i piśmie)

• Posiada doświadczenie na analogicznym stanowisku (conajmniej 2 lata)

• Ma wiedzę z zakresu Active Directory oraz infrastruktury IT

• Zna metodologię ITIL oraz ITSM (mile widziane)

Oferujemy:

• Atrakcyjne zarobki

• Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji

• Pracę w międzynarodowym środowisku

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
około 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Project Management