NBC is an innovative company specializing in outsourcing of IT staff. We currently employ nearly 400 specialists in Poland. Our employees participate in business and design innovations in banking, shared service centers, industry and big IT companies.

IT Test Manager

Miejsce pracy: Warszawa
NBC Sp. z o.o.

Opis stanowiska:

  • Zaplanowanie i koordynowanie testów portfela kilkunastu projektów IT;
  • Opracowanie koncepcji i zasad testowania z wykorzystaniem narzędzi JIRA, Testlink;
  • Komunikacja zasad testowania i ich implementacja (biznes / IT);
  • Czuwanie nad harmonogramem prac testowych;
  • Zarządzanie środowiskami testowymi w tym implementacją poprawek;
  • Koordynacja wyjaśniania błędów;
  • Raportowanie postępu prac względem wykonanych scenariuszy testowych oraz wykonanych testów / retestów;
  • Współpraca z przedstawicielami biznesu, analitykami, kierownikami projektów IT, deweloperami.

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższe informatyczne lub pokrewne;
  • Doświadczenie w realizacji testów – dużą przewagą będzie projekt strategiczny, wielowątkowy lub program.
  • Znajomość Testlink, JIRA;
  • Podstawowa wiedza w zakresie baz danych i martów raportowo-analitycznych;
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność;
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w testowaniu rozwiązań IT;
  • Minimum 2-letnie doświadczenie przy realizacji dużego projektu informatycznego, przy nadzorowaniu prac zespołu programistów (do 5 osób).

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Kartę MultiSport
  • Medicover
  • Opiekę Menadżera Kariery
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Różnorodne projekty
  • Inne… (zapytaj nas)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.