IT Team Leader

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie niedużym, dynamicznym zespołem programistów i analityków; dbanie o rozwój kompetencji członków zespołu
  • Odpowiedzialność za realizację projektów informatycznych w powierdzonym obszarze
  • Współpraca z zarządem i prezesem, realny wpływ na strategię firmy
  • Aktywny udział w kreowaniu biznesu, zwłaszcza w oparciu o możliwości stwarzane przez najnowsze technologie
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami i/lub zespołami IT. Mile widziane doświadczenie w roli Analityka Biznesowego lub Programisty, Architekta IT
  • Szeroka wiedza i praktyka w zakresie wykorzystywania różnych języków programowania i technoligii informatycznych
  • Umiejętność doboru odpowiednich rozwiązań, technologii IT do realizacji projektu
  • Umiejętność planowania, dotrzymywania ustalonych terminów
  • Doskonałe zrozumienie biznesu. Mile widziane doświadczenie w branży finansowej
  • Dynamiczne działanie, inicjatywa, brak przywiązania do utartych schematów

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, dynamicznym, pełnym pasji i zaangażowania zespole; w rozpędzonym start-upie fintechowym
  • Otwartą, jasną komunikację
  • Innowacyjne projekty
  • Współpracę w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz udział w akcjach firmy

Oferujemy:

Devire Devire Devire Devire