IT Systems Monitoring Specialist

HRK S.A.

Gdynia, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Nasz Klient, międzynarodowa firma świadcząca usługi z zakresu IT dla instytucji finansowych, poszukuje osoby na stanowisko:

IT Systems Monitoring SpecialistMiejsce pracy: Gdynia

Zadania:

  • Nadzór nad pracą systemów informatycznych
  • Rozwiązywanie incydentów mających wpływ na dostępność systemów produkcyjnych
  • Udział w rozwoju i integracji systemów monitoringu IT
  • Wsparcie techniczne systemów produkcyjnych, opartych na różnych platformach (Windows, AIX, Solaris, Linux)
  • Analizowanie wskaźników wydajności oraz przygotowywanie rekomendacji dla usprawnienia funkcjonowania systemów
  • Tworzenie narzędzi usprawniających monitorowanie funkcjonowania systemów i aplikacji (np. skryptów automatyzujących zadania)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (IT lub pokrewne)
  • Min. 2 lata   doświadczenia na podobnym stanowisku (ServiceDesk, 2nd line support) w środowisku produkcyjnym
  • Doświadczenie w pracy z klientem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mobilność
  • Gotowość do pracy zmianowej

Doświadczenie w pracy technologiami: Tivoli Omnibus, MS SCOM, Zabbix, BMC Remedy, a także Certyfikat ITIL będą dodatkowym atutem

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.