IT System Analyst/ Application Support/ DevOps

Power Media

Warszawa, mazowieckie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Warszawa

Nasz klient, lider branży ubezpieczeniowej zatrudniający ponad 36000 osób pracujących dla 43 milionów klientów na całym świecie poszukuje osoby, która wesprze proces tworzenia aplikacji i będzie czuwała nad wewnętrznym systemem.

Obowiązki:

  • Zapewnienie stałego wsparcia użytkowników w celu rozwiązywania problemów.
  • Wsparcie systemu w prawidłowym funkcjonowaniu, zgodnym z wymogami. Obejmujące rejestrowanie zdarzeń, zmiany, dostępy oraz dokumentowanie informacji w odpowiednich systemach.
  • Zapewnienie wysokiej dostępności systemu i zapobieganie nieplanowanym przestojom poprzez utrzymanie systemów kontroli (w tym dzienne kontrole)
  • Niezwłoczne przekazywanie wszelkich zdarzeń, które mogą mieć wpływ na integralność systemu do managera
  • Precyzyjne, zgodne z celami serwisowymi przeprowadzanie zadań operacyjnych, takich jak dodawanie użytkowników czy konfigurowanie danych

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku i kulturze Shared Service;
  • Współpracę z ekspertami IT z międzynarodowym doświadczeniem;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w kierunku DevOps;
  • Pracę w organizacji o ugruntowanej renomie;
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Atrakcyjny pakiet benefitów.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (mówiony i pisany)
  • Znajomość: Active Directory, PowerShell, VBA, systemów Red Hat oraz Windows Server;
  • Podstawowa znajomość baz zdanych SQL;
  • Duże doświadczenie z produktami Microsoft Office, zwłaszcza Excel i SharePoint;
  • Podstawowa wiedza na temat infrastruktury IT, najlepiej w środowisku wirtualnej chmury;
  • Mile widziane doświadczenie z pracą w środowisku chmury (AWS);
  • Śledzenie procesów z wyjątkową dbałością o szczegóły;
  • Prowadzenie rozmów z działem wsparcia IT, w celu zapewnienia rozwiązań problemów;
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, preferowany sektor finansowy;
  • Mile widziana znajomość zasad ITIL.

W celu aplikacji prosimy o przesłanie CV w języku angielskim.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media