IT Support Specialist

HRK S.A.

Września, wielkopolskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej, rozpoznawalnej firmy logistycznej, będącej w trakcie wdrażania i utrzymania dla swojego partnera biznesowego oprogramowania typu Warehouse Management System, poszukujemy:

IT Support SpecialistMiejsce pracy: Września

Zadania:

  • Analiza danych i informacji bazodanowych
  • Tworzenie zapytań SQL
  • Analiza i optymalizacja funkcji programu WMS
  • Wsparcie użytkowników końcowych programu
  • Przyjmowanie bieżących zgłoszeń, analiza problemu i rozwiązywanie
  • Wykonywanie testów funkcjonalności programu
  • Dbanie o prawidłową ciągłość działania systemów IT

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z utrzymaniem systemów IT/oprogramowania lub wsparciem użytkowników programu/systemu IT
  • Znajomość zagadnień baz danych
  • Chęć rozwoju w strukturach IT oraz zainteresowanie zagadnieniami utrzymania i optymalizacji systemów IT
  • Bardzo dobry język angielski (min. poziom B2)
  • Mile widziana znajomość branży logistyki

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w strukturach IT i pozyskania wiedzy specjalistycznej (SQL, bazy danych, optymalizacja, WMS maintenance)
  • Pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie o rozpoznawalnej marce
  • Szkolenia i wdrożenie w dziale IT
  • Pracę z nowymi technologiami i rozwiązaniami
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Elastyczne godziny pracy - praca na 3 zmiany
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.