IT Support Specialist

Zerochaos Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

ZeroChaos dla swojego Klienta w Krakowie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Rozwiązywanie problemów użytkowników poprzez system ticketowy.
  • Identyfikowanie i usuwanie usterek w aplikacjach intranetowych.
  • Rozwiązanie problemów zgłaszanych przez system monitoringu aplikacji.
  • Określenie źródeł problemów aplikacyjnych (sprzęt, oprogramowanie, dostęp użytkownika itp.).
  • Eskalacja poziomu wsparcia do wewnętrznych zespołów programistycznych lub kooperantów zewnętrznych.
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami aplikacji (rozwój,rozwiązywanie problemów) i usług.
  • Udział w testowaniu różnorakich rozwiązań informatycznych.
  • Informowanie użytkowników o postępie rozwiązania problemów śledzenie otwartych zgłoszeń.
  • Zapewnienie dostępności aplikacji.
  • Weryfikowanie jakości rozwiązywanych incydentów.
  • Proponowanie zmian mających na celu usprawnienie procesów oraz podniesienie jakości wewnętrznych usług informatycznych.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, bądź adekwatne doświadczenie zawodowe.
  • Rozumienie i wiedza z zakresu procesów ITSM i ITIL.
  • Około 6 miesięcy doświadczenia w zapewnianiu wsparcia aplikacji.
  • Język angielski biegły w mowie i piśmie.
  • Analityczne i ustrukturyzowane podejście do pracy.
  • Doświadczenie w rozwiązywaniu problemów.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym 24/5 (bez weekendów) lub ewentualnie w regularnych godzinach pracy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lu na działalność gospodarczą.
  • Inspirującą pracę w międzynarodowym środowisku w firmie zorientowanej na pracownika.
  • Możliwość rozwoju ścieżki kariery i dostęp do ciekawych szkoleń.
  • Dodatkowe benefity (prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do zajęć sportowych, budżet szkoleniowy, ubezpieczenie na życie).

Prezentacja firmy

Firma ZeroChaos Sp. z o.o. jest pośrednikiem konsultingowym dział... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Hardware / Information Systems