IT Support Specialist (Infrastructure)

Workforce Logiq

Kwidzyn, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta w Kwidzynie – światowego lidera w branży produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko IT Support Specialist (Infrastructure)

Opis stanowiska:

Poszukujemy Specjalisty ds. Wsparcia infrastruktury IT, który zapewni obsługę sieci LAN i komputerów osobistych w całym regionie, zapewni również wsparcie drugiego poziomu dla użytkowników końcowych w zakresie stacji roboczych, serwerów i aplikacji mainframe, sprzętu RF oraz drukarek i innych urządzeń podłączonych do sieci. Osoba na tym stanowisku będzie rozwiązywać problemy z siecią LAN, pomagać w konfigurowaniu i rozwiązywaniu problemów z systemami danych, głosowych i wideo. Raportowanie odbywa się do menedżera regionalnego lub kierownika zespołu, współpraca z innymi liniami wsparcia w celu zapewnienia szybkiej pomocy użytkownikom wewnętrznym (m.in. instalacji, konfiguracji i / lub ruchów obsługiwanych standardowych urządzeń lub implementacji procesu).

Wymagania:

• wykształcenie profilowe

• 2 + lata doświadczenia w zakresie systemów informatycznych

• osoba pracująca niezależnie i samodzielnie

• płynna znajomość języka polskiego i angielskiego

Oferujemy:

• ubezpieczenie medyczne (bezpłatny pakiet dla pracowników i najbliższych, bezpłatne badania medyczne i szczepienia przeciw grypie, pakiet Senior)

• benefity (Multisport, vouchery, ubezpieczenie na życie)

• dodatki na wakacje i przedszkola

• program szkoleniowy (zajęcia językowe, dotacje na kształcenie zewnętrzne)

• kwartalna premia oparta na wynikach

• wielonarodowe środowisko

Wymagania

Wymagania:

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
Docelowo długoterminowa współpraca
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Kontrola jakości