IT Support Analyst with French

Cyclad Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca IT - Hardware / Information Systems

Dla naszego partnera wywodzącego się z Francji poszukujemy osób z doświadczeniem na podobnym stanowisku i znajomością języka francuskiego w stopniu minimum komunikatywnym.

Opis stanowiska:

  • Utrzymanie i zarządzanie infrastrukturą serwerową bazującą na systemach Unix/Linux/Windows: systemy i aplikacje, sieci, bazy danych, serwery, backup
  • Zapewnienie poprawnego funkcjonowania infrastruktury IT klienta
  • Nadzór i utrzymanie systemów, serwisów informatycznych i aplikacji klientów
  • Eskalacja incydentów i kontakt z innymi zespołami
  • Zarządzanie krytycznymi incydentami oraz planem funkcjonowania produkcji
  • Udział w tworzeniu i wdrażaniu nowych procedur związanych z nadzorem infrastruktury IT

Wymagania:

  • Doświadczenie w administrowaniu serwerami systemowymi lub aplikacyjnymi
  • Dobra znajomość Linux / AIX / Windows Server 2003
  • Dobra znajomość języka francuskiego
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Mile widziana znajomość:

  • Znajomość Vmware, MS SQL, SQL
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
  • Bogaty program szkoleniowy (szkolenia techniczne i szkolenia miękkie)
  • Pakiet świadczeo dodatkowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Multisport, vouchery)
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej stabilnym graczem na rynku
  • Ciągłe doskonalenie umiejętności językowych i technicznych (lektoraty z języków obcych, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, dostęp do platform szkoleniowych)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.