Randstad Technologies specjalizuje się w rekrutacjach z obszaru informatyki oraz z pogranicza informatyki i biznesu. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów na poziomie wszystkich szczebli organizacyjnych.

Dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy z branży automotive poszukujemy osoby na stanowisko:

IT Specialist

Nr ref.: 41594
Praca stała
Lokalizacja: Świebodzin

Zakres obowiązków:
  • Administrowanie siecią i infrastrukturą

Oczekiwania:
  • znajomość systemów operacyjnych Windows Server 2008/2012 w środowisku domenowym Active Directory
  • znajomość serwera pocztowego Exchange
  • znajomość zagadnień administracji i optymalizacji serwera MS SQL
  • znajomość zagadnień technologii sieciowych LAN/WAN/WLAN/VPN
  • znajomość bezpieczeństwa sieci komputerowych
  • biegła znajomość systemów operacyjnych z rodziny Windows (7,10)
  • biegła znajomość pakietu biurowego MS Office (szczególnie Excel)
  • mile widziana znajomość VBA
  • znajomość Microsoft SQL Server, Microsoft Access oraz podstawowych narzędzi baz danych
  • administracja hardware
  • dobra organizacja pracy i utrzymania porządku
  • umiejętność zarządzania czasem i działania pod jego presją
  • znajomość j. angielskego w stopniu komunikatywnym
  • znajomość Visual Basic for Application (Excel/Access) będzie dodatkowym atutem

Oferta:

  • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji
  • bardzo dobrą atmosferę pracy
  • umowę o pracę na pełny etat

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)