Opis stanowiska pracy

Oferujemy ciekawą pracę w dynamicznym zespole w  międzynarodowym środowisku. Proponujemy stabilne warunki zatrudnienia, motywujący pakiet wynagrodzenia oraz możliwości rozwoju zawodowego.

Poszukujemy osoby, która będzie wsparciem technicznym dla zespołu handlowego m.in. w zakresie rozwiązań pamięci masowych, wirtualizacji oraz systemów bezpieczeństwa IT.

Zakres zadań:

  • techniczne wsparcie sprzedaży
  • dobór rozwiązań i produktów optymalnych dla potrzeb klienta
  • prowadzenie prezentacji technicznych
  • współpraca z działami technicznymi dostawców w kraju i za granicą
  • wsparcie przy instalacji oprogramowania i konfiguracji sprzętu u klientów

Wymagania:

  • doświadczenie w konfiguracji macierzy i systemów dyskowych
  • ogólna znajomość zagadnień związanych z pamięciami masowymi i wirtualizacją
  • praktyczna znajomość systemu Windows Server
  • komunikatywność i umiejętność przekazywania wiedzy
  • umiejętność pracy w zespole
  • aktywność, gotowość do nauki
  • znajomość j. angielskiego (słownictwo techniczne)

Prezentacja firmy

CONNECT DISTRIBUTION Sp. z o.o. to wyspecjalizowany dystrybutor oprogram... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis