IT Services Analyst RPG

Altimi Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Altimi  Sp. z o.o.
Altimi Software House to 13 lat doświadczenia i ponad 230 zrealizowanych projektów. Takie rezultaty są powodem do dumy. Jednak ważniejsza jest dla nas praca z ludźmi, których lubimy, którzy nas inspirują i którzy tak jak my pasjonują się tworzeniem oprogramowania szytego na miarę. Wspólnie kreujemy rozwiązania, które zmieniają świat wokół nas na lepsze, ułatwiając życie ludziom, którzy używają naszych produktów.

Dołącz do nas!

Miejsce pracy: Wrocław

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Rozwój oprogramowania w zakresie RPG

• Opracowanie wymagań systemowych projektu

• Przygotowywanie i wykonywanie scenariuszy testowych

OFERUJEMY:

- Możliwość rozwoju oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

- Współpracę z wiodącymi firmami z branży IT

- Udział w ciekawych i prestiżowych projektach

- Pakiet świadczeń dodatkowych

- Pracę w miłej atmosferze

- Wsparcie dedykowanego Specjalisty ds. Rekrutacji podczas procesu rekrutacji

OCZEKIWANIA:

- Praktyczne doświadczenie z RPG, iSeries

- Doświadczenie na podobnym stanowisku

- Znajomość j. angielskiego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłane CV za pośrednictwem przycisku "Aplikuj", aplikacje powinny zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych:
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.