Opis stanowiska pracy

Jeśli jesteś osobą dynamiczną i zdecydowaną na kontynuowanie swojej kariery w branży IT, to nie czekaj i prześlij swoje CV.

Dla naszego Klienta z branży energetycznej w Warszawie poszukujemy kandydatów na stanowisko IT Service Desk.

Obowiązki:

• Wsparcie użytkowników w codziennych sprawach

• Analiza i dokumentowanie zgłaszanych problemów i awarii – określenie nasilenia i wpływu zgłaszanych problemów i proces zarządzania incydentami

• Dostarczanie usług zgodnie z celami operacyjnymi zdefiniowanymi w Service Level Agreement

• Aktywne monitorowanie infrastruktury sieciowej

• Tworzenie i utrzymanie dokumentacji w narzędziu do zarządzania usługami

• Zastosowanie technologii zdalnego wsparcia i udostępniania pulpitu

• Obsługa i rozwiązywanie różnego rodzaju problemów związanych z siecią WAN/LAN

• Praca w trybie 24/7

Nasz Klient oferuje:

• Umowę o pracę

• Dogodną lokalizację biura w Warszawie

• Program bonusowy

• Bezpłatną opiekę medyczną

• Bezpłatne ubezpieczenie NNW ważne na cały świat i 24 godziny na dobę

• Premię roczną

• Możliwość doszkalania się i robienia certyfikatów

• Dopłatę do różnych form aktywności fizycznej

• Program rabatowy na wybrane produkty

Wymagania

Wymagania:

• Licencjata w dziedzinie informatyki lub pokrewnej dziedzinie

2 lata doświadczenia w zakresie wsparcia IT

• Kompleksowe zrozumienie technologii informatycznych i systemów wsparcia

• Zaawansowana znajomość MS Windows i MS Office

• Biegła znajomość języka angielskiego

• Doświadczenie w obszarze sieci IP, Active Directory będzie zaletą

• Otwartość i komunikatywność

Prezentacja firmy

Firma ZeroChaos Sp. z o.o. jest pośrednikiem konsultingowym dział... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Konsulting