IT Service Desk with French

Cyclad Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Policealne

Branża: Praca IT - Konsulting

Poszukujemy osób, których ciekawią nowe technologie oraz swobodnie posługują się językiem francuskim.

Każdy pracownik zostanie wdrożony w stanowisko krok po kroku.

Informacje o ofercie:

• Branża: IT (nie wymagamy doświadczenia)

• Lokalizacja: centrum Katowic

• System pracy: podstawowy 8-godzinny (pndz-pt, 1 raz w miesiącu weekend* )

• Godziny pracy: między 7.00 a 19.00*

• Język pracy: polski, francuski (angielski *– mile widziany)

• Umowa o pracę na 3-mies. okres próbny, z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony po 3 miesiącach

• Wynagrodzenie podstawowe: 3200zł brutto, przy umowie na czas nieokreślony 3500-4000zł brutto

* w zależności od projektu

Twoje zadania:

• Rozwiązywanie zgłoszeń związanych z funkcjonowaniem dostępnych narzędzi użytkowników

• Określenie odpowiedniego priorytetu zgłoszeń

• Kontakt mailowy/telefoniczny z pracownikami z Francji

• Wypełnianie raportów z działań

• Analizowanie i klasyfikowanie informacji dot. funkcjonowania projektu, procedur, wykonanych zadań, a także nowo otrzymanych informacji

• Obsługa narzędzi biznesowych firm francuskich (klienta)

Co musisz wiedzieć żeby aplikować na tę ofertę?

• Posiadać bardzo dobrą znajomość j. francuskiego (poziom min. B2+ lub więcej)

• Mile widziana znajomość j. angielskiego (możliwość wykorzystywania obu języków)

• Znać podstawowe pojęcia związane z obsługą komputera (Windows, MS Office

• Być dyspozycyjny/a do pracy w pełnym wymiarze czasu pracy (dni i godziny pracy do ustalenia)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.