IT Service Desk Specialist with German

Cyclad Sp. z o.o.

00-872 Warszawa, mazowieckie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 00-872 Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca IT - Konsulting

Dla naszego Klienta – globalnego lidera w branży TCL, poszukujemy osób na stanowisko IT Serwis Desk Specialist with German.

Opis stanowiska:

  • Nadzór i utrzymanie systemów oraz serwisów informatycznych
  • Monitorowanie poprawnego funkcjonowania systemów IT
  • Udział w tworzeniu i wdrażaniu nowych rozwiązań
  • Rozwiązywanie drobnych usterek technicznych
  • Analizowanie i klasyfikowanie informacji dotyczących funkcjonowania projektów

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego i angielskiego na poziomie (min.B2)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z obsługą klienta
  • Umiejętność analitycznego myślenia i pracy w grupie
  • Znajomość systemów (np. Service Now, Remedy, HP SM etc.) będzie dodatkowym atutem
  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju umiejętności językowych
  • Program szkoleń z zakresu wiedzy IT
  • ,,No Dress code’’
  • Szereg benefitów, m.in. kartę sportową, opiekę medyczną, ubezpieczenie zdrowotne
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.