IT Researcher / Praktykant/-ka

Codibly Sp. z o.o. Sp. k.

Kraków, małopolskie

Localization: Kraków

Chcesz się rozwijać? Dołącz do Codibly. Wykorzystaj swoją aktywność, zaradność i energię działania i zdobywaj z nami doświadczenie. Decydując się na nasz program praktyk poznasz nie tylko tajniki HRu oraz branży IT ale będziesz także częścią ważnych dla nas projektów. My w zamian za to sprawimy, że Twoja kariera nabierze rozpędu!

Opis stanowiska:

  • Research i opracowanie raportów na potrzeby projektów Codibly;
  • Udział w kluczowych projektach pozyskiwania talentów z branży IT;
  • Aktywne nawiązywanie kontaktów w krakowskich communities;
  • Wsparcie w organizacji eventów employer brandingowych;

Wymagania:

  • Absolwent lub osoba studiująca;
  • Chęć rozwoju obszarze rekrutacji IT i zarządzania talentami;
  • Łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów
  • Znajomość i umiejętność wykorzystania możliwości social media
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pełnym wyzwań, dynamicznym środowisku IT;
  • 3 miesięczne praktyki  z możliwością przedłużenia współpracy na stałe;
  • Premie finansowe od osiągniętych rezultatów;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Zajęcia z angielskiego z Native Speakerem
O CODIBLY
W Codibly tworzymy oprogramowanie z zakresu technologii Internetowych. Współpracujemy z klientami w Europie i USA, działającymi w różnych branżach: energetycznej, telekomunikacyjnej, finansowej, mediów społecznościowych, przemysłowej. Tworzymy dedykowane rozwiązania, prowadząc pełną obsługę projektów IT - od analizy, poprzez wdrożenie, kończąc na utrzymaniu. Mamy duże doświadczenie w tworzeniu oprogramowania, które wspiera procesy biznesowe, w tworzeniu systemów analitycznych oraz klienckich aplikacji dla różnych firm.