IT Recruitment Trainee

Talent Hills

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Talent Hills to zespół wyspecjalizowanych Konsultantów, którzy od lat swoją wiedzą i ekspertyzą wspierają największe marki technologiczne w rekrutacji najlepszych Specjalistów branży IT. Należymy do niewielkiego grona firm rekrutacyjnych w Polsce, które w pełni koncentrują swoją działalność na sektorze technologii informacyjnych. Nasze bogate i wieloletnie doświadczenie gwarantuje zarówno Kandydatom jak i Klientom Talent Hills pełne zrozumienie branży, rzetelną konsultację oraz usługę rekrutacyjną najwyższej jakości.

W związku z rosnącymi potrzebami projektowymi do naszego zespołu poszukujemy aktualnie Stażysty zainteresowanego rozwojem w kierunku Rekrutacji IT. Po odbyciu 3- miesięcznego stażu istnieje możliwość objęcia roli Researcher’a IT.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wsparcie administracyjne realizowanych przez zespół procesów rekrutacyjnych w obszarze IT;
  • Aktywne poszukiwanie kandydatów metodą direct search;
  • Analiza profili zawodowych kandydatów pod kątem wymagań Klienta;
  • Prowadzenie wstępnych rozmów telefonicznych z kandydatami, prezentacja ofert;
  • Publikacja ofert pracy;
  • Asystowanie w rozmowach rekrutacyjnych prowadzonych przez Konsultantów.

Wymagania

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe;
  • Zainteresowanie rynkiem IT, motywacja do rozwoju w kierunku Rekrutacji IT;
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (MS Outlook, MS Word, MS Excel, MS PowerPoint);
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Dyspozycyjność w wymiarze minimum 3/4 etatu;
  • Komunikatywność, umiejętność nawiązywania relacji interpersonalnych;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Wysokie zdolności organizacyjne;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem;
  • Znajomość zagadnień technicznych z obszaru IT będzie atutem.

OFERUJEMY:

  • Możliwość zdobycia pierwszych szlifów zawodowych w gronie doświadczonych profesjonalistów branży rekrutacyjnej w sektorze IT;
  • Udział w projektach rekrutacyjnych realizowanych na rzecz największych, międzynarodowych firm technologicznych;
  • Szkolenia wewnętrzne dotyczące rynku IT;
  • Samodzielność w działaniu, możliwość pracy częściowo zdalnej;
  • Przyjazną atmosferę pracy i partnerskie relacje w zespole;
  • Pracę w komfortowym biurze w dogodnej lokalizacji (Relax room, Playstation room, codziennie świeże owoce, bezpłatne śniadania, nieograniczony dostęp do ciepłych napojów).

Prezentacja firmy

Talent Hills to zespół wyspecjalizowanych Konsultantów, którzy od lat sw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja