Opis stanowiska pracy

Firma jest dostawcą oprogramowania dedykowanego o ugruntowanej pozycji na rynku. W ramach prowadzonych projektów firma tworzy komercyjne produkty własne. Firma posiada własny dział deweloperski liczący 15 osób. Łączne zatrudnienie firmy to 35 osób.

Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie organizacyjne i nadzór nad realizacją projektów, analizę wymagań, tworzenie koncepcji rozwiązań, ustalanie, monitorowanie i odbieranie prac.

Zadaniem osoby będą również prace związane z wprowadzeniem produktu na rynek.

Wymagania

Wymagania:

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • Znajomość metodyki SCRUM

Mile widziane:

  • Znajomość praktyk ITIL

Prezentacja firmy

wkrótce.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management