Agencja Zatrudnienia KS Service

IT Project Manager

Miejsce pracy: Poznań

OBOWIĄZKI

  • Zarządzanie projektami IT zgodnie z planowanym czasem i budżetem
  • Zarządzanie relacjami biznesowymi podczas wdrożeń z partnerami i klientami Firmy
  • Koordynacja i nadzór nad realizacją prac zespołu projektowego
  • Zarządzanie i koordynowanie powierzonymi projektami i zadaniami, w tym zarządzanie ryzykiem
  • Praca wiąże się z wyjazdami służbowymi

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne, informatyczne)
  • Umiejętność zarządzania zespołem projektowym
  • Znajomość jednej z wiodących metodologii prowadzenia projektów
  • Znajomość zagadnień telekomunikacyjnych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację techniczną w mowie i piśmie
  • Prawo jazdy kat.B
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji biznesowych z klientami firmy

OFERUJEMY

  • Pracę w stabilnej, rozwojowej firmie
  • Opiekę zdrowotną
  • Premie kwartalne i roczne oraz pakiety bonusowe
  • Możliwość realizacji projektów dla najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie
  • Profesjonalne szkolenia
  • Kontakt z najnowszymi technologiami
  • Atrakcyjną przestrzeń pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.