Opis stanowiska pracy

Sky-Shop to platforma sklepów internetowych działająca na rynku od 2009 roku i do tej pory z naszego oprogramowania skorzystało ponad 20 000 sklepów internetowych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy IT Project Managera do działu IT.

Jako IT Project Manager będziesz odpowiedzialny za koordynowanie i funkcjonowanie działu IT składającego się z 10 osób (developerów i testera). Będziesz odpowiadał za dział IT w zakresie zarządzania czasem, zarządzanie zasobami programistów, wyznaczaniem zadań oraz nadzór nad terminowa realizacją zadań. Musisz również czuwać nad dobrą atmosferę w dziale IT. Istotnym elementem będzie również raportowanie bieżących działań działu IT. Będziesz również odpowiedzialny za rozwój działu IT poprzez zgłaszanie zapotrzebowania na szkolenia czy rekrutowanie nowych pracowników do działu IT.

Będziesz również współpracował ze wszystkimi działami i managerami w firmie w szczególności w zakresie analizy bieżących zadań i założeń biznesowych. Będziesz również odpowiedzialny za wdrożenie programu JIRA w dziale IT oraz pracę w oparciu o JIRA’ę.

Dajemy możliwość pracy przy dużym i zaawansowanym projekcie który daje wiele satysfakcji i nowych wyzwań.

Gwarantujemy, że będziesz pracować otoczony/a grupą specjalistów w swoim fachu od których sporo się nauczysz w tej branży, tworząc z nami oprogramowanie z pasją :)

Będziesz miał również możliwość pracy z "przemoBB" czyli twórcą skryptu "phpBB by Przemo" z którego w latach świetności korzystało ponad 20tyś. for internetowych.

Co będziesz robił:

  • Zarządzanie czasem i zasobami zespołu Developerskiego (Front i Back-End Developerzy oraz tester manualny)
  • Planowanie, realizowanie i weryfikacja zadań w dziale IT
  • Wdrożenie samodzielnie lub przy wsparciu zewnętrznym narzędzia JIRA w dziale IT
  • Dbanie o dobrą atmosferę w dziale IT, wykrywanie problemów oraz motywowanie developerów
  • Rekrutowanie nowych developerów do działu IT
  • Ścisła współpraca z testerem manualnym oraz wsparcie testera w testowaniu zrealizowanych zadań developerów
  • Wykrywanie ryzyka i szans, raportowanie ich do kadry managerskiej
  • Szacowanie czasu realizacji zadań oraz pilnowanie ich harmonogramu w oparciu o JIRA
  • Cykliczne raportowanie postępów prac

Oferujemy:

  • Pełny etat - Umowa o Pracę lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twoich umiejętności
  • Premie roczne
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie IT
  • Wygodne, klimatyzowane biuro w Krakowie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Praca od poniedziałku do piątku - w weekend święty spokój :)
  • Szkolenia i konferencje
  • Luźna i wesoła atmosfera w firmie :)
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Prywatna Opieka Medyczna i opcjonalne ubezpieczenie grupowe
  • Samodzielność w planowaniu i organizacji pracy
  • Wypady integracyjne np: paintball, gokarty, kręgle, piwo itp.
  • Pyszną kawę, herbata, słodycze, soki, lody w lecie i inne :)
  • Chill pufa, Xbox One z grami

Wymagania

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie jako IT Project Manager
  • Dobra znajomość zagadnień programistycznych oraz technicznych
  • Musisz być komunikatywny przez duże K, proaktywny oraz samodzielny w działaniach
  • Dobra znajomość programu JIRA
  • Dobra organizacja czasu pracy i umiejętność zarządzania zespołem

Mile widziane:

  • Doświadczenie przy produkcie SaaS lub jednym dużym i długim projekcie
  • Posiadanie Certyfikatów/Szkoleń związanych z Project Managmentem

Prezentacja firmy

Sky-Shop to platforma sklepów internetowych działająca w modelu abonamen... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management