IT Project Manager

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.

Poszukujemy specjalisty na stanowisko IT Project Manager do Krakowa dla naszego klienta, który jest ekspertem w budowaniu rozwiązań technologicznych.

IT Project ManagerMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • zarządzanie projektami informatycznymi
  • komunikacja z klientem (w tym budowanie i utrzymanie relacji z klientem)
  • zarządzanie ryzykiem i informowanie o problemach
  • zarządzanie wszystkimi parametrami w projekcie (w tym budżetem)

Wymagania:

  • ponad 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (min. kilka projektów trwających min. 6 miesięcy w obszarze telco)
  • wykształcenie wyższe techniczne IT lub pokrewne
  • znajomość zagadnień technicznych związanych z analizą, programowaniem i testowaniem oprogramowania
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2)
  • znajomość metodyk znajomość metodyk WaterFall oraz Agile (PMI, PRiNCE2, SCRUM)
  • dodatkowo: wysoka komunikatywność, systematyczność, asertywność

Oferujemy:

  • praca w dynamicznym środowisku przy realizacji różnorodnych projektów
  • możliwość lepszego poznania branży IT i branży telco
  • przyjacielska i wspierająca atmosfera sprzyjająca współpracy
  • 80 h w roku na rozwój własny
  • bogaty pakiet socjalny
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.