IT Project Manager

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
IT Project ManagerMiejsce pracy: Kraków
Zadania:
  • Udział w projektach z obszaru bankowości komercyjnej, prowadzonych w metodologii SCRUM
  • Ścisła współpraca z rozproszonym, międzynarodowym zespołem IT oraz interesariuszami
  • Zarządzanie projektem, planowanie harmonogramu i nakładu prac, zarządzanie ryzykiem w ramach projektu
  • Monitorowanie i raportowanie stanu projektu, budżetu i reagowanie na nieprzewidziane sytuacje

Wymagania:
  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku Project Managera w obszarze IT
  • Doświadczenie w pracy z rozproszonymi, międzynarodowymi zespołami
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Silne umiejętności analityczne, proaktywna postawa, wysoka motywacja i umiejętność pracy pod presją czasu, w szybko zmieniającym się środowisku

Oferujemy:
  • Pracę wśród doświadczonych specjalistów w międzynarodowym środowisku
  • Interesujące i pełne wyzwań projekty
  • Benefity: opieka medyczna Medicover, karta Multisport
  • Możliwość cześciowej pracy zdalnej
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych
  • Imprezy integracyjne
  • Wewnętrzne eventy branżowe i hackathony
  • Miejsce parkingowe dla zmotoryzowanych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.