Opis stanowiska pracy

CLEAPPS Sp. z o.o. jesteśmy innowacyjną organizacją specjalizującą się w tworzeniu, dostarczaniu i wdrażaniu aplikacji na platformy mobilne oraz systemy operacyjne. Dostarczamy aplikacje Web Enablement & Product Development odpowiadając na najnowsze technologiczne potrzeby rynku software’owego. Do naszego zespołu poszukujemy:
IT Project Managera
Jeśli:
- posiadasz min. roczne doświadczenie jako Project Manager
- znasz metodologię Agile i Scrum
- lubisz mieć kontrolę nad sytuacją i potrafisz zarządzać ludźmi
- wiesz na czym polega motywowanie zespołu
- znasz bardzo dobrze język angielski
- czujesz się świetnie w kontaktach z klientem biznesowym
- jesteś doskonałym filtrem komunikacyjnym pomiędzy wykonawcą racjonalistą a klientem wizjonerem
To świetnie odnajdziesz się w:
- zarządzaniu naszym zespołem programistów
- budowaniu relacji z naszymi kluczowymi klientami
- motywowaniu i wspieraniu zespołu
- oraz dbaniu o to, żeby każdy projekt był realizowany tak jak powinien
A za to wszystko dostaniesz od nas:
- wynagrodzenie godne Twojego zaangażowania i doświadczenia
- profesjonalne narzędzia pracy
- darmowe miejsce parkingowe w centrum miasta
- wyposażony chill room
- najlepszą kawę w mieście
- towarzystwo ludzi, dla których programowanie jest pasją
- oraz co piątkowe afterparty przy firmowym grillu

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014r poz. 1182).”

Prezentacja firmy

Firma z branży IT

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management