IT Project Manager / Kierownik projektów IT

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Dla firmy ze skandynawskim kapitałem, realizującej projekty IT z sektorów: automotive, medycyna, lotnictwo, przemysł, telekomunikacja, poszukujemy doświadczonego Project Managera. Osoba taka będzie prowadziła w całości jeden duży projekt lub kilka mniejszych na raz. Poszukujemy Project Managera do stałej wspólpracy, bezpośrednio, na zasadach umowy o pracę (nie outsourcing). W tej chwili firma w okresie przejściowym (poszerza gamę swoich produktów, usług). We wrocławskim biurze pracuje obecnie około 150 osób.

Zadania Project Managera:

  • całościowe zarządzanie projektem od etapu inicjacji (oferta, budżetowanie, zasoby, planowanie, zarządzanie ryzykiem etc) do efektywnego wdrożenia;
  • delegowanie zadań, zapewnienie członkom zespołu odpowiednich narzędzi pracy oraz bieżący nadzór nad realizacją poszczególnych zadań;
  • koordynacja i facylitacja realizacji celów projektowych;
  • śledzenie postępów w realizacji zadań projektowych, celem przestrzegania terminów;
  • ocena postępów w projekcie i określanie rozwiązań zapewniających wydajność oraz jakość produktu końcowego;
  • proaktywne informowanie o stanie projektu, kwestiach dotyczących ryzyka itd.;
  • prowadzenie regularnych spotkań z wszystkimi zainteresowanymi stronami;
  • dbanie o profesjonalny rozwój zespołu;
  • aktywnie wspieranie procesu rekrutacji i selekcji do zespołu.

Oczekiwania:

  • ukończone studia magisterskie na kierunku ścisłym;
  • doświadczenie w projektowaniu systemów wbudowanych (bardzo mile widziane) i w prowadzeniu projektów (ok. 4 lata);
  • znajomość pełnego cyklu rozwoju systemów , zwł. wbudowanych (od pomysłu do finalnego produktu) - bardzo mile widziane;
  • znajomość metodologii Scrum, Agile lub podobnych;
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego;
  • umiejętności managerskie, zarządcze;
  • zdolność samodzielnej pracy w kierunku osiągnięcia wyznaczonych celów;
  • gotowość do odbywania podróży służbowych (do 10% czasu pracy);
  • doświadczenie w sektorze IT.

Oferujemy:

  • bezpośrednie, stabilne zatrudnienie, na zasadach umowy o pracę;
  • podwyższone koszty uzyskania przychodów;
  • szkolenia techniczne, językowe, a także dotyczące umiejętności miękkich;
  • prywatna opieka medyczna;
  • karta sportowa;
  • dofinansowanie do lunch'ów, okularów, wyjść integracyjnych;
  • telefon służbowy;
  • interesujące wyzwania, projekty;
  • pracę w międzynarodowym środowisku, w stale rozwijającej się firmie;
  • świetną atmosferę pracy;
  • interesujące programy rozwoju osobistego i zawodowego;
  • elastyczne godziny pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media