IT OFFSHORE SUPERVISOR

Hays Poland

Gdańsk, pomorskie

Hays Poland

Gdańsk
Gdańsk
NR REF.: 1122537

Praca dla nowego inwestora w Trómieście - firmy Maersk Drilling będącej światowym liderem w branży OIL&GAS, otwierającej nowe biuro w Gdańsku.

Poszukujemy osoby która będzie odpowiedzialna za utrzymanie infrastruktury sieciowej (WAN) na platformach wiertniczychznajdujących się w różnych miejscach na świecie. Będzie się to wiązało z podróżami na platformy – maksymalnie do 30% czasu pracy.

Kluczowe obowiązki:
- The Offshore Connectivity Service Owner ponosi odpowiedzialność za cały proces END TO END połączenia WAN i telekomunikacyjnego ze wszystkimi urządzeniami.
- „focal point” dla ciągłej optymalizacji technologii dostawców i usług dla sieci WAN i telekomunikacji.
- zapewnienie, że połączenia offshore są stale dostosowywane i optymalizowane zgodnie z wymaganiami biznesowymi i dostarczane przez najbardziej optymalne połączenie jakości, kosztów i ryzyka.
- zarządzanie wszelkimi zmianami technologicznymi w zespołach i u licznych vendorów.

Praca bezie wiązała się z wykorzystaniem poniższych technologii:
- Cisco
- Microsoft Hyper-V
- DMVPN
- Satellite
- 4G

Wymagania:
- Network Cisco CCNA minimum
- Fluent in English, verbally and writing
- doświadczenie w pracy z Microsoft desk top oraz server OS
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland