Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Aktualnie dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży IT poszukujemy osoby na stanowisko:

IT marketing specialist

Nr ref.: 40050
Praca stała
Lokalizacja: Poznań

Zakres obowiązków:

  • opracowanie strategii marketingowej firmy
  • działania z zakresu online marketingu
  • organizacja udziału firmy w targach i eventach branżowych
  • projektowanie materiałów promocyjnych, prezentacji firmowych, gadżetów
  • budowanie i utrzymywanie relacji z mediami
  • przeprowadzanie analiz i badań rynku
  • ścisła współpraca z działem sprzedaży

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziana branża IT
  • znajomość narzędzi online marketignu
  • znajomość branży IT, nowe technologie
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • kreatywność i samodzielność

Oferta:
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • praca na nowych technologiach
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet socjalny (opieka medyczna oraz multisport)
  • możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)