HRO Recruitment

HRO Recruitment to brand firmy HRO Personnel, dynamicznie rozwijającego się dostawcy usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko:

IT Manager

Zakres obowiązków:

• współtworzenie koncepcji oraz wdrażanie oczekiwań biznesowych w szeroko rozumianym obszarze e-commerce

• strategiczna i operacyjna odpowiedzialność za rozwój technologiczny, a w szczególności za:

o kierunek podejmowanych zmian

o architekturę obecnych i nowopowstających aplikacji i systemów oraz ich integrację z istniejącymi rozwiązaniami

o adekwatność stosowanych rozwiązań i technologii, względem potrzeb i możliwości biznesowych

o jakość tworzonego oprogramowania

• zarządzanie zasobami wewnętrznymi oraz usługodawcami zewnętrznymi, w tym prowadzenie rekrutacji i rozwój podległych zespołów

• planowanie i realizacja budżetów

• poszukiwanie i wdrażanie działań rozwijających kanały sprzedaży i satysfakcję klienta, np. budowa nowych sklepów, integracja z istniejącymi usługami, rozwój aplikacji mobilnych, wdrażanie nowych modeli sprzedaży, wdrażanie praktyk omnichannel

• bliska współpraca z CEO i działami biznesowymi

Wymagania:

• min 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku lub jako Delivery Manager, Architekt Systemów IT, Project Manager, najchętniej w szeroko rozumianej branży e-commerce

• wykształcenie wyższe informatyczne

• szeroka wiedza na temat procesów biznesowych oraz organizacji procesów działu IT

• ugruntowana i poparta doświadczeniem wiedza dot. technologii serwerowo/hostingowych, baz danych, aplikacji webowych, mobilnych oraz API

• znajomość bieżących trendów i praktyk w obszarze IT

• umiejętność doboru optymalnych technologii do projektu, z uwzględnianiem aspektów ekonomicznych

• doświadczenie w zakresie planowania, budżetowania, realizacji i dostarczania dużych projektów IT

• doświadczenia w zarządzaniu zespołami programistów (co najmniej 10 osobowy zespół)

• praktyczna znajomość zwinnych metodyk zarządzania projektami

• szeroko rozwinięte kompetencje miękkie: kreatywne podejście do rozwiązywania problemów, doskonałe zdolności komunikacyjne, zdolności przywódcze, inicjatywa i kreatywność w działaniu

• dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia (otwartość na różne formy współpracy)

• pracę w centrali wiodącej i dynamicznie rozwijającej się firmy

• pracę przy niezwykle ciekawym projekcie, integrującym wiele różnorodnych aktywności

• decydujący wpływ na kształtowanie strategii firmy w obszarze IT

• możliwość rozwoju i integrowania wielu obecnych już usług, a także prowadzenia zupełnie nowych projektów o dużym potencjale i zasięgu

• pracę z młodym i ambitnym zespołem otwartym na nowe inicjatywy

• bardzo pozytywną atmosferę pracy, pełną wzajemnej sympatii i zaangażowania

Prosimy o dopisanie klauzuli: “Zgadzam się na wykorzystanie przez HRO Recruitment, który jest brandem HRO Personnel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 182 danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody.

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

IT Manager

Miejsce pracy: Kraków
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.