IT Manager (m/f)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na stanowisku kierownika IT będzie odpowiedzialna za rozwój i utrzymanie całego IT wewnątrz organizacji, za prowadzenie projektów wdrożeniowych oraz za stworzenie docelowych struktur zespołu IT.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowy dostawca wysokiej jakości usług mobilnych, firma obecna w ponad 100 krajach na świecie, lider na rynku niemieckim i austriackim. W Polsce istnieje już 20 lat.

Opis stanowiska

  • Tworzenie i zarządzenie portfelem projektów IT,
  • Standaryzacja usług IT,
  • Planowanie i budżetowanie i priorytetyzacja pracy,
  • Rekrutacja zespołu, odpowiedzialność za rozliczanie zadań,
  • Współpraca z zarządem i budowanie strategii IT.

Profil kandydata

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność zarządzania projektami,
  • Innowacyjne podejście do rozwiązań IT,
  • Doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołem,
  • Duża wiedza merytoryczna w kontekście systemów IT,
  • Osoba nastawiona na osiągniecie celu i potrafiąca pracować pod presją czasu,
  • Decyzyjność i odpowiedzialność za podjęte kroki.

Oferujemy

  • Praca w znanej i atrakcyjnej firmie,
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zakresu obowiązków,
  • Praca blisko zarządu,
  • Możliwość wpływania na strategię firmy.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page