IT Manager_FMCG lub produkcja

Michael Page

Częstochowa, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za wsparcie zakładu produkcyjnego w tematach IT.

Informacje o kliencie

Nasz Klient to globalna organizacja z branży produkcyjnej

Opis stanowiska

Administracja infrastruktury serwerowej

  • Dobór sprzętu, technologii
  • Instalacja systemów operacyjnych
  • Konfiguracja usług
  • Zarządzanie macierzami
  • Zarządzanie siecią SAN
  • Administracja klastrami pracy awaryjnej Microsoft
  • Wirtualizacja Hyper-V
  • Znajomość Microsoft System Center, a w szczególności Virtual Machine Manager, Operation Manager, Data Protection Manager
  • Znajomość baz danych: MS SQL, Oracle, Firebird, PostgreSQL, MySQL
  • Znajomość technologii Microsoft Remote Desktop
  • Aktualizacja środowiska do najnowszych wersji w ramach aktywnych usług typu Software Assurance

Administracja sieci komputerowej

  • Zarządzanie domenami Active Directory ( polisy, uprawnienia )
  • Aktualizacja wersji programów komputerowych poprzez GPO
  • Zarządzanie siecią LAN
  • Zarządzanie rozwiązaniem Fortigate UTM, routing wielu sieci WAN i LAN
  • Zarządzanie stacjami klienckimi
  • Zarządzani siecią bezprzewodową WIFI (ExtremeWireless WiNG)
  • Zgłaszanie potrzeb dotyczących rozwoju sieci komputerowej
  • Administracja usług Office 365 ( m. in. Exchange, Azure Information Protection )

    • Zarządzanie bezpieczeństwem informatycznym (kopie danych, ochrona antywirusowa, zasilanie awaryjne)

  • Zarządzanie licencjami i serwisami w ramach aktualnych i nowych umów (np. Microsoft OpenValue)
  • Administracja telewizji przemysłowej

  • Udział w tworzeniu i realizacji budżetu firmy

  • Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań programowych

  • Kontakty z producentami/dystrybutorami/serwisami oprogramowania

  • Znajomość rozwiązań BI, opartych na MS Analysis Services
  • Administracja zasobami telefonii komórkowej i stacjonarnej

  • Wsparcie informatyczne dla pozostałych działów w firmie

Profil kandydata

  • Kilka lat doświadczenia na stanowisku IT Managera w firmie z branży produkcyjnej lub FMCG
  • Doświadczenie w zarządzaniu infrastrukturą zakładową oraz administracją sieci komputerowej
  • Znajomość zagadnień związanych bezpieczeństwem informatycznym
  • Odpowiedzialność za planowanie budżetu w obszarze projektów IT
  • Doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem
  • Znajomości języka angielskiego umożliwiającej komunikację z anglojęzycznym zarządem

Oferujemy

W celu poznania szczegółów oferty zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu: 663 322 422

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Częstochowa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page