IT Konsultant z j. czeskim (I linia)

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)

Miejsce pracy: Łódź
OBOWIAZKI
Jeżeli chciałbyś zacząć pracę w IT, a nie masz jeszcze żadnego doświadczenia, to ogłoszenie jest oferowane dla Ciebie.

Firma nastawiona na rozwój, o międzynarodowym zasięgu, poszukuje osób na stanowisko Konsultanta I linii wsparcia technicznego z komunikatywnym językiem angielskim oraz czeskim.

Obowiązki:
  • telefoniczne lub mailowe zapewnienie pierwszej linii wsparcia technicznego dla kontaktujących się klientów (połączenia przychodzące);
  • przekierowywanie trudniejszych przypadków do II linii wsparcia;
  • rozwiązywanie problemów dotyczących generowania haseł, tworzenia grupowych kont, weryfikacji kont, Windows, MS Office;
  • rejestrowanie/klasyfikowanie nadchodzących zgłoszeń wraz z odpowiednim określeniem ich priorytetu,
  • kontakt z ekspertami w celu rozwiązania problemów,
  • przekierowywanie trudniejszych przypadków do II linii wsparcia.

WYMAGANIA
  • płynna znajomość języka czeskiego,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • chęć do pracy i zaangażowanie,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (od poniedziałku do niedzieli 6-23)

KORZYŚCI
  • zdobycie pierwszego poświadczenia w branży IT oraz doświadczenie we wsparciu klienta,
  • międzynarodowe środowisko,
  • praca z językami obcymi,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pakiet szkoleń wstępnych,
  • atrakcyjne benefity (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, e-learningowe, dofinansowanie do soczewek/okularów, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, opieka medyczna oraz świeże owoce raz w tygodniu).

Numer referencyjny: 9-10-39640/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.