IT Junior Specjalist

Fordata Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

OFERTA PRACY – IT Junior Specjalist

Chcesz rozwijać się w firmie technologicznej, świadczącej innowacyjne na polskim rynku usługi? Jeśli odpowiedź brzmi tak, praca w FORDATA jest tym czego szukasz.

Jakie cechy powinieneś posiadać:

  • Podstawowa znajomość zagadnień z zakresu analizy biznesowej oraz testowania aplikacji webowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Dobra obsługa pakietu MS Office oraz znajomość obsługi komputera
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność analitycznego myślenia i samodzielność
  • Dyspozycyjność: 40 w tygodniu (możliwa również praca na 2 zmianę)
  • Wyższe wykształcenie

Dodatkowym atutem będą:

  • Certyfikaty z obszaru IT np. ITIL, ISTQB, itp.
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Jakie będą Twoje obowiązki:

  • Udział w procesie testowania aplikacji (przygotowywanie scenariuszy testowych oraz przeprowadzenie testów wdrażanych zmian)
  • Analiza i tworzenie wymagań biznesowych dla planowanych zmian w systemie Virtual Data Room
  • Współpraca z działem R&D przy rozwoju aplikacji Virtual Data Room
  • Wsparcie techniczne dla użytkowników wewnętrznych i zewnętrznych
  • Monitoring techniczny aplikacji
  • Wsparcie zespołu IT w realizacji bieżących działań
  • Instalacja sprzętu komputerowego oraz urządzeń biurowych

Co zyskasz:

  • Wynagrodzenie podstawowe+system motywacyjny
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Elastyczny czas pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Niezbędny, markowy sprzęt
  • Zdobycie unikatowego doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów/usprawnień
  • Konstruktywny feedback i wsparcie zespołu

Lokalizacja: Poznań Centrum

Prezentacja firmy

FORDATA to lider na polskim rynku kapitałowym, który świadczy usł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management, Praca Inżynieria, Praca Internet / e-commerce