IT Infrastructure Specialist

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

  • Administrator z dobrą znajomością systemów firmy Microsoft
  • Praca w międzynarodowej firmie, która jest liderem swojej branży

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma międzynarodowa, jedna z wiodących firm w branży produkcyjnej. Firma zapewnia bezpieczeństwo zatrudnienia, a jednocześnie tworzy możliwości rozwoju osobistego, tak aby pracownicy mieli rzeczywisty wpływ na rozwój firmy i naszego biznesu.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

*Konfiguracja i instalacja urządzeń sieciowych Cisco / Dell
*Instalacja i utrzymanie serwerów Microsoft Windows Serwer wraz z usługami pokrewnymi
*Samodzielne administrowanie usługami IT w obszarze zgodnym z posiadanymi kwalifikacjami
*Wsparcie operacyjne dla zespołu w zakresie utrzymania usług infrastruktury IT
*Kontrola i monitoring infrastruktury IT
*Aktywny udział w projektach wdrożeniowych: migracje usług i danych
*W minimalnym zakresie drugi poziom wsparcia dla użytkowników końcowych

Profil kandydata

Nasze oczekiwania:

*Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
*Doświadczenie administratorskie w zakresie infrastruktury IT (co najmniej 3 lata doświadczenia)
*Doświadczenie w zarządzaniu Windows Server 2012/2016 wraz z usługami np. Active Directory, DHCP, DNS, IIS, Print Server
*Praktyczna znajomość sieci opartych na TCP/IP v4, VLAN, WAN / MPLS, LAN, znajomość zasad działania urządzeń sieciowych
*Praktyczna znajomość konfiguracji urządzeń sieciowych Cisco i Dell (przełączniki sieciowe, ASA firewall, Firepower) - certyfikat CCNA mile widziany
*Praktyczna znajomość systemu VMware ESX
*Praktyczna znajomość urządzeń serwerowych od strony hardware'u\
*Praktyczna znajomość środowiska klienckiego Windows 10 w połączeniu z usługą domeny Active Directory
*Zdolności komunikacyjne, bardzo dobra komunikatywna znajomość język angielskiego. Znajomość jęz. niemieckiego będzie dodatkowym atutem
*Praktyczne obycie i praca z pakietem MS Office: Word, Excel, Power Point, MS Outlook
*Entuzjazm, chęć nauki i rozwoju
*Umiejętność pracy zespołowej

Dodatkowym wymogiem jest posiadanie specjalistycznego doświadczenia przynajmniej
w dwóch z wymienionych obszarów:
*System backup: Networker w połączeniu z Data Domain
*Systemy antywirusowe np. Symantec Endpoint Protection i infrastruktura antywirusowa
*Windows Server Update Services
*Doświadczenie w konfiguracji i utrzymaniu Microsoft Exchange 2013, opcjonalnie wraz z systemem archiwizacji poczty elektronicznej
*Praktyczna znajomość macierzy NetApp lub EMC
*Proxy / Load Balancer: KEMP

Oferujemy

Oferujemy:

*Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
*Udział w ciekawych projektach
*Kontakt z najnowszymi technologiami informatycznymi
*Pracę w międzynarodowym środowisku
*Elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy zdalnej (home office),
*Możliwość rozwijania kompetencji zawodowych,
*Pakiet świadczeń socjalnych, opiekę medyczną.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page