IT Helpdesk Support

Cyclad Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting

Do naszego zespołu w Katowicach poszukujemy osób zainteresowanych stanowiskiem IT Helpdesk Support.

Opis stanowiska:

  • Wsparcie użytkowników w bieżącej pracy z systemami oraz aplikacjami biurowymi
  • Instalacja i konfiguracja komputerów
  • Administrowanie sprzętem informatycznym, jego utrzymanie i konserwacja
  • Wsparcie prowadzonych wewnętrznie projektów poprzez rekomendowanie odpowiednich rozwiązań IT
  • Udział w projektach i szkoleniach związanych z wdrożeniem nowych technologii

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS-Office
  • Bardzo dobra znajomość systemu Windows 7/ 10
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację z użytkownikami
  • Min. 6 miesięcy doświadczenia zawodowego (mile widziane)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Systematyczność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Szkolenia i możliwość rozwoju w branży IT
  • Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, lektoraty językowe)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.