Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy pracownika na stanowisko

IT Helpdesk Specialist

Nr ref.: 41252
Praca stała
Lokalizacja: Skawina

Zakres obowiązków:
  • wsparcie i obsługa wewnętrznych pracowników w oddziałach firmy na terenie Europy
  • kontakt z dostawcami sprzętu i oprogramowania
  • wdrażanie i nadzór nad klientami
  • monitorowanie serwerów
  • zakupy i instalacja potrzebnego sprzętu i oprogramowania
  • wdrażanie i kontrola kont użytkowników
  • podstawowe zarządzanie domeną AD
  • wdrożenie, administracja i nadzorowanie infrastrukturą
  • instalacja i konserwacja drukarek
  • szkolenie stażystów
  • testowanie i wdrażanie nowych technologii
  • obsługa systemu biletów

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość języka niemieckiego mile widziana
  • znajomość Windows 7 i GPO
  • doświadczenie w obsłudze Internetu i intranetu
  • elastyczność i dobra organizacja czasu pracy
  • samodzielność i zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole
  • zorientowanie na klienta

Oferta:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca od 8:00 do 16:15 od poniedziałku do piątku
  • bezpłatny obiad
  • wczasy pod gruszą

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)