IT Helpdesk Consultant with German or French

CPL Jobs Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Location: Bydgoszcz

CPL Jobs jest firmą doradztwa personalnego należącą do międzynarodowej grupy CPL Resources, notowanej na irlandzkiej i angielskiej giełdzie papierów wartościowych. Grupa CPL jest obecna w 8 EU krajach posiadając łącznie sieć 44 biur, oferuje swoim partnerom biznesowym szereg rozwiązań z zakresu ZZL, w szczególności: Rekrutacje Pracowników Stałych, RPO\Master Vendor, Preferred Supplier, Direct & Executive Search oraz Consulting Obszarów HRM.

Dla naszego międzynarodowego Klienta, firmy o światowej renomie, posiadającej swoje Centrum Operacyjne w Bydgoszczy, aktywnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie i pomoc w rozwiązywaniu problemów w zakresie IT
  • Przekazywanie skomplikowanych zapytań do kolejnych linii wsparcia
  • Dokonywanie wszelkich formalności związanych z usługami
  • Udzielanie wsparcia merytorycznego klientom zagranicznym
  • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub francuskiego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja czasu pracy
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Otwartość i komunikatywność
  • Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dużym atutem (nie jest wymagane)

Oferujemy:

  • Możliwość rozpoczęcia kariery w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obszarze IT i najnowszych technologii
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszam do wysyłania aplikacji

Please apply with the button on the right side of this job offer.