IT Help Desk (j. niemiecki)

G-force

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z obszaru BPO/SSC, poszukujemy Kandydatów na stanowisko IT Help Desk z j. niemieckim w Łodzi

Nasz klient oferuje:

  • umowę o pracę
  • pracę na pełny etat w Łodzi
  • kursy językowe
  • możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • pakiet szkoleń związanych z branżą IT

Twój profil:

  • bardzo dobry język niemiecki w mowie i piśmie (C1, C2, native)
  • dobry język angielski w mowie i piśmie (poziom B2 i więcej)
  • chęć rozwoju w międzynarodowej firmie
  • zainteresowanie komputerami (ich budową, oprogramowaniem)
  • umiejętność przekazywania wiedzy
  • gotowość do pracy od zaraz

Prezentacja firmy

Specjalizujemy się w rekrutacji profesjonalistów z dwóch głównych obszar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting