IT HELP DESK AGENT with GERMAN

Gi Group Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:

  • Obsługa klientów niemieckojęzycznych poprzez E-mail, WebChat lub telefon i rozwiązywanie ich problemów związanych z obsługą sprzętów lub programów
  • Rejestrowanie zgłoszeń oraz weryfikacja czy są one w poprawny sposób przypisywane, śledzone oraz realizowane w odpowiednim czasie
  • Współpraca z innymi konsultantami z zespołu
  • Identyfikacja możliwości poprawy usług dla kluczowych klientów

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz umiejętność komunikowania się w języku angielskim
  • Doświadczenie w obszarze Help Desk lub wykształcenie w obszarze IT
  • Znajomość pakietu MS Office oraz obsługi komputera
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Chęć do nauki nowych rzeczy, zainteresowanie w obszarze nowych technologii

Nasza oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Możliwość podjęcia pracy w pełnym bądź częściowym wymiarze godzin - dopasuj swój grafik do pasji lub zajęć na uczelni
  • Szkolenie wprowadzające do pracy
  • Pracę w nowocześnie urządzonym biurze w dogodnej lokalizacji - blisko do przystanków tramwajowych oraz autobusowych
  • Szansę na pracę w międzynarodowym środowisku
  • Okazję na korzystanie z języków obcych w pracy codziennej oraz szasnę na rozwijanie swoich umiejętności
  • Pakiet benefitów: możliwość skorzystania z karty MultiSport, pakietu medycznego bądź dodatkowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach
  • Możliwość poznania oraz rozwoju w obszarze IT

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.