Project Management Office Expert.

Workforce Logiq

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

ZeroChaos jest globalnym liderem w dziedzinie dostarczania usług konsultingowych i zasobów ludzkich, posiadającym biura w Europie oraz USA. Pomagamy w zatrudnieniu pracowników etatowych i kontraktowych nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. ZeroChaos zatrudnia ponad 70 000 pracowników oraz konsultantów projektowych i obsługuje aż 200 klientów w 16 krajach.

W Polsce ZeroChaos jest obecne od 2010 roku i od tego czasu dynamicznie się rozwija. Na liście naszych Klientów figuruje wiele wiodących na rynku firm i organizacji z takich sektorów jak: IT, telekomunikacja, finanse, bankowość, ubezpieczenia etc.

Zajmujemy się prowadzeniem rekrutacji stałych oraz świadczymy usługi leasingu pracowniczego. Poszukujemy zarówno specjalistów IT, jak i pracowników szczebla wyższego. Aktualnie dla naszego klienta z branży finansów i bankowości poszukujemy kandydata na stanowisko Project Management Office Expert

Obowiązki:

• Praca w ramach biura projektów (duże insfrastrukturalne projekty IT)

• Zarządzanie komunikacją

• Zarządzanie projektami

• Kontrola i poprawa jakości w ramach realizowanych projektów

Wymagania

Wymagania:

• Minimum 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami

• Wiedza z zakresu zarządzania projekami, dokumentacji oraz planowania.

• Znajomość języka angielskiego na poziomie C1 – warunek konieczny

• Zdolność do zapewnienia dobrej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej w ramach projektu

• Łatwość w formułowaniu jasnych komunikatów

• Umiejętności analityczne

• Skrupulatność

Mile widziane:

• Doświadczenie w branży IT I/lub sektorze finansowym

• Znajomość Microsoft Project, Clarity

• Certyfikat PMP/Prince 2

• Doświadczenie w projektach infrastrukturalnych IT

Oferujemy:

Zatrudnienie na zasadzie B2B

Możliwość rozwoju w dużej organizacji

Pracę przy ciekawych, dużych projektach IT

Możliwości dalszego rozwoju

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting, Praca Kadra zarządzająca