Antal IT Contracting
Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

IT Administrator

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:

• Doświadczenie w zarządzaniu systemami Linux/CentOS/Ubuntu/Windows Server

• Doświadczenie w zarządzaniu platformami witalizacyjnymi KVM oraz VMware

• Umiejętność konfigurowania serwerów WWW (NGINX, Apache)

• Znajomość automatyzacji

• Umiejętność administrowania i wspierania systemów bazodanowych

• Umiejętność konfigurowania i zarządzania load balancerem – Haproxy

• Znajomość wysokich standardów zapewnienia bezpieczeństwa dla wspieranych systemów

Obowiązki:

• zarządzanie i administracja serwerami Linux i Windows Server

• konfiguracja i zarządzanie środowiskami aplikacyjnymi

• udział w projektach dotyczących budowy nowych aplikacji oraz systemów informatycznych

• rozwiązywanie problemów systemowych i aplikacyjnych

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie

• Pakiet benefitów pozapłacowych

• Szkolenia według indywidualnych potrzeb

• Praca w międzynarodowym środowisku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl