IS Vendor Performance Manager / Supplier Relationship Manager / Process Manager /Manager procesu

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Dla naszego klienta ze skandynawskim kapitałem zakładowym poszukujemy Vendor Performance Managera / Managera ds. zarządzania procesem do bezpośredniej współpracy.

Zadania na stanowisku:

  • reprezentowanie firmy w kontakcie z dostawcami usług z obszaru IT;
  • odpowiedzialność za bieżący nadzór i respektowanie zapisów umowy na zewnątrz;
  • zarządzanie kanałem komunikacyjnym między obiema zainteresowanymi stronami: dostawcą i odbiorcą (wewnętrznym oraz zewnętrznym);
  • dokumentacja oraz nadzór wydajności (SLA, KPI etc.) i jakości;
  • zarządzanie sprawozdaniami usługodawcy(również na poziomie operacyjnym);
  • weryfikacja faktur (we współpracy z działem kontrolingu).

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku - zarządzanie procesem (3-5 lat);
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego;
  • doświadczenie (background) w IT, lub gruntowne doświadczenie w biznesie;
  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczna, zwł. w zakresie zarządzania w informatyce, administracji w biznesie);
  • znajomość i rozumienie procesów biznesowych, podstawowych klauzul oraz procesów umownych w IT;
  • Certyfikacja ITIL;
  • Znajomość metodologii wyznaczania celów;
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne, umiejętność zarządzania konfliktami i pracy pod presją;
  • wysoka motywacja, zdolność myślenia strategicznego, logicznego i analitycznego;
  • zorientowanie na usługi, odpowiedzialność, umiejętność współpracy.

Mile widziane:

  • certyfikacja z zakresu BSC Specialist Certificate in Supplier Management lub APMG Sourcing Governance Foundation (SGF).

Oferujemy:

  • bezpośrednią współpracę na zasadach umowy o pracę;
  • odpowiedzialne stanowisko w międzynarodowej firmie;
  • możliwość rozwoju zawodowego (firma inwestuje w szkolenia);
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • dofinansowanie do lunch'ów oraz dodatkowych benefitów;
  • dogodną lokalizację miejsca pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media