Hays Poland

IOS Developer

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1116772

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta firmy z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko:

iOS Developer

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość projektu: Długoterminowy
Stawka: 85-100 zł / h netto

Zadania:

  • rozwój aplikacji bankowości elektronicznej na platformę iOS
  • współpraca z analitykami, klientem biznesowym i innymi zespołami
  • tworzenie oprogramowania z zakresu rozwiązań w obszarach bankowości mobilnej
  • realizacja projektów w oparciu o metodyki zwinne
  • proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych

Wymagania:

  • Znajomość języka Swift 3.0+
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji typu client-serwer

Mile widziane:

  • Min. 3 lat doświadczenia w tworzeniu aplikacji mobilnych
  • Znajomość JIRA oraz Confluence, GIT
  • Umiejętność pracy w zespołach SCRUMowych

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Przejęcie przez Klienta po 6 miesiącach
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland