Hays Poland

IOS Developer

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1114662

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta firmy z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko:

iOS Developer

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość projektu: Długoterminowa
Stawka: 100-110 zł / h netto

Zadania:

  • projektowanie aplikacji przy współpracy z agencją kreatywną
  • implementacja aplikacji zgodnie z wytycznymi
  • opracowaniu dokumentacji technicznej dla implementowanych funkcjonalności
  • proponowanie narzędzi i bibliotek do rozwoju aplikacji
  • zachowanie konwencji oraz wzorców projektowych
  • implementacja testów jednostkowych oraz testów UI

Wymagania:

  • minimum 3 letnie doświadczenie w projektowaniu i budowaniu aplikacji na platformie IOS z użyciem Swift 3.1
  • znajomość systemu kontroli wersji GIT (GitFlow)
  • praktyczna znajomość narzędzi BitBucket, JIRA, Objective C lub innych języków
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Duże możliwości rozwoju
  • Praca z nowymi technologiami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland