Billennium Sp. z o.o.

iOS Developer

Miejsce pracy: MOŻLIWA CAŁKOWITA PRACA ZDALNA!!!

MOŻLIWA CAŁKOWITA PRACA ZDALNA!!!

Opis stanowiska pracy:
- Programowanie aplikacji mobilnych na platformę iOS;
- Zapewnienie poprawności oraz wydajności kodu źródłowego;
- Tworzenie dokumentacji technicznej;
- Praca w środowisku międzynarodowym (USA, Kanada).

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne;
- Co najmniej dwuletnie doświadczenie komercyjne w realizacji projektów z wykorzystaniem języka Objective-C;
- Umiejętność tworzenia interfejsu użytkownika na platformę iOS;
- Znajomość środowiska XCode;
- Znajomość systemu kontroli wersji GIT;
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – praca w międzynarodowym środowisku.

Oferujemy:
- Szkolenia wstępne;
- Długoterminową współpracę;
- Możliwość wyboru formy współpracy;
- 100% pracę zdalną;
- Pracę przy międzynarodowym projekcie;
- Pakiet benefitów.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.