Opis stanowiska pracy

TravelTECH jest firmą sektora IT zajmującą się przygotowywaniem i dystrybucją rozwiązań umożliwiających internetową rezerwację, sprzedaż i obsługę posprzedażową produktów lotniczych i turystycznych. Rozwiązania TravelTECH wyróżniają się funkcjonalnością, elastycznością budowy i konfiguracji, wyjątkowymi możliwościami dostosowania ich do specyficznych wymagań Klientów, a także niską ceną użytkowania, możliwą do uzyskania dzięki nowoczesnym technologiom „open source".

Opis stanowiska pracy:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój nowoczesnego produktu z branży turystycznej dla urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym iOS.

Oferujemy:
• Stałą pracę w siedzibie firmy w centrum Krakowa
• Kontakt ze środowiskiem międzynarodowym
• Pracę w młodym, dynamicznym i kreatywnym zespole specjalistów
• Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycie cennego doświadczenia
• Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
• Dopłata do Karty Multisport

Wymagania

Wymagania:
Doświadczenie: co najmniej 6 miesięcy
Praktyczna znajomość:
• Objective-C (Cocoa Touch) w tym:
• Umiejętność budowania interfejsu użytkownika
• Dobra znajomość CoreData
• Znajomość nowoczesnych technologii wielowątkowości (GCD, Blocks)
• Znajomość ograniczeń systemów mobilnych i zasad zarządzania pamięcią (przy zastosowaniu ARC)
• Komunikacja sieciowa (HTTP, JSON)
• Znajomość wzorców projektowych (delegation, singleton i inne)
• PHP
• Smarty
• Postgres
• narzędzi wspomagających pracę programisty

Mile widziane:
• Znajomość metodologii Agile (SCRUM)
• Znajomość GIT oraz SVN
• Znajomość innych języków programowania
• Wykształcenie informatyczne
• Doświadczenia w pracy lub studiach za granicą
• Umiejętność pracy w zespole
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem
• Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów w sposób kreatywny
• Umiejętność dobrej organizacji pracy i koordynacji powierzonych zadań

CV wraz ze zdjęciem prosimy przesłać na adres: praca(at)traveltech.pl . Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Budowa i rozwój internetowych systemów rezerwacyjnych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy